Collection: Build

Building toys
27 products
  • Cocomelon Bedtime Songs Magna-Tiles
    Regular price
    $55.00
    Sale price
    $55.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Plus Plus Go! Monster Trucks
    Regular price
    $35.00
    Sale price
    $35.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dino Magna-Tiles Figurines
    Regular price
    $56.00
    Sale price
    $56.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Forest Animal Magna-Tiles
    Regular price
    $50.00
    Sale price
    $50.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Farm Animal Magna-Tiles
    Regular price
    $50.00
    Sale price
    $50.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Magna-Tiles Storage Bin
    Regular price
    $27.00
    Sale price
    $27.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • The Very Hungry Caterpillar Magna-Tiles
    Regular price
    $42.00
    Sale price
    $42.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sesame Street School Bus Magna-Tiles
    Regular price
    $42.00
    Sale price
    $42.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sesame Street Outdoors Paint On Magna-Tiles
    Regular price
    $28.00
    Sale price
    $28.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sensory Blocks
    Regular price
    $26.00
    Sale price
    $26.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Plus Plus Travel Case
    Regular price
    $22.00
    Sale price
    $22.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pastel 40 Unit Clocks
    Regular price
    $35.00
    Sale price
    $35.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Magna-Tiles Stardust Glitter & Mirrors 15 Piece Set
    Regular price
    $36.00
    Sale price
    $36.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Magna-Tiles Free Style 40 Piece Set
    Regular price
    $82.00
    Sale price
    $82.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Learn To Build Sports
    Regular price
    $29.00
    Sale price
    $29.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Learn To Build Jewelry
    Regular price
    $29.00
    Sale price
    $29.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out